UĞUR – MAK Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

UĞUR-MAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurucusu Sebahattin Çetin, iş hayatına 1966 yılında tornacı çırağı olarak başlamıştır. Daha sonra göstermiş olduğu çalışma azmi ile 1976 yılında kendi torna ve tesviye atölyesini açıp yedek parça imalatı yapmaya başlamıştır.

1980 yılına kadar sanayide imalatçı olarak devam etmiştir. Ticari hayatın zorlu basamaklarını üstün çabaları ile çıkarak imalattan sanayi makinelerinin ticaretine kadar yükselmiştir.

1980 yılından itibaren ise sanayi makinelerinin satışını yapmaya başlamış ve ticari düşünce ile değil esnaf düşüncesiyle sanayide kendini kanıtlamıştır. Sanayide kurucusu olduğu firmaya bir yer edinmiştir.

Uğur-Mak Makina San. Tic. Ltd. Şti.’nin amacı daime ileriye gitmek ve bu yolda yapıcı olmaktır. Firmamız bu ilke doğrultusunda ithalat ve ihracat ile üretici firmalara yeni teknolojiyi uşatırmakta ve ülke ekonomisinde ileriye gitmek için basamak teşkil etmektedir.

Firmamız çalışmanın ve azmin eşliğinde ileride de siz sanayici dostlarımıza daha iyi hizmet vererek büyük başarılara imza atacaktır.

UĞUR-MAK MAKİNA
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Yönetim Kurulu Başkanı
Selahattin Çetin